Hizmetlerimiz

NORSE GRUP ŞİRKETLERİ

Norse Tersanesi

NORSE Tersanesi, güçlü mühendislik, tasarım ve üretim kapasitesi ile sektörde yükselen bir şirket olarak mükemmel bir konuma sahip tesislerinde çok çeşitli yeni inşa ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Gemi İnşa

Norse Tersanesi, Kocaeli serbest ticaret bölgesinde yer alması sayesinde, gemi inşası için mükemmel bir altyapı ve ayrıca tesislere sahiptir. Norse Tersanesi, dinamik, hızlı, hevesli ve deneyimli kadrosu ile 130x30m kızağı ile 4000 ton ağırlığa kadar gemi ve tekneler inşa etmektedir.

Norse Gemi İnşa Süreci

Kalite standartlarına bağlı kalacak şekilde müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak için iş süreçlerimizi aşağıdaki gibi yürütmekteyiz.

Adım 1

Strateji ve Planlama

Müşteri gereksinimlerine göre oluşturulan ve ihtiyaçlar doğrultusunda özel üretim stratejileri ile kurgulanan planlama sürecinde tüm adımlar dikkatle izlenir..

1

Adım 2

Tasarım ve Üretim

Kalite standartları doğrultusunda müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet bir araya getirilerek optimum dizayn oluşturulur. Üretimde kalite ön planda tutularak izlenebilir süreçler başarıyla yürütülür.

2

Adım 3

Testler ve Teslimat

Üretimi tamamlanan ürün, ilgili standart ve kurallar çerçevesinde teste tabi tutulur. Test işleminden sonra müşterinin isteğine göre paketlenerek teslimata hazır hâle getirilir.

3

Hizmetlerimiz

Gemi Tamir & Bakım

Norse Tersanesi uzman ve deneyimli kadrosu ile raspa-boya, mekanik işler, boru imalatı ve montajı, BWTS (Ballast Water Treatment System) ve Scrubber kurulumları, donatım ve elektrik işleri gibi geniş bir yelpazede bakım- onarım hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kabuk Gemi İnşa

Norse Tersanesi, dünya çapında çok sayıda saygın müşterisi için kabuk tekneler inşa etmektedir.

Hizmetlerimiz

Work Boat İnşa

Kocaeli Serbest Ticaret bölgesinde yer alan, yeni ve teknolojik imkanlara sahip tesislerinde yılların tecrübesinin de katkısıyla Norse Tersanesi, müşteri ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede workboat üretebilmektedir.