Norse Tersanesi

NORSE Tersanesi, güçlü mühendislik, tasarım ve üretim kapasitesi ile sektörde yükselen bir şirket olarak mükemmel bir konuma sahip tesislerinde çok çeşitli yeni inşa ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Üretimlerini 35.800m² alana sahip Kocaeli tesislerinde ve buna ek olarak 10.000m² alana sahip Gebze/Muallimköy tesislerinde gerçekleştiren NORSE GRUP ŞİRKETLERİ, bünyesinde en son teknolojiyi ve kaliteli işçiliği bir arada bulundurmaktadır.

NORSE Tersanesi, başarıyla tamamladığı önemli projeler sayesinde Westcon Yard AS (Norveç), Firda Sea Food AS (Norveç), Hellesoy Verft (Norveç), Sandsoy Boat Service (Norveç), Yatek A.Ş. Norveç), Osland Havbruk AS (Norveç), Fluctus AS (Norveç), Inco Grup(Dubai), Cemre Tersanesi (Türkiye), Sefine Tersanesi (Türkiye), Atlas Tersanesi (Türkiye), Sedef Tersanesi (Türkiye) gibi alanında tanınan şirketlerin güvenini kazanmıştır.

Norse Tersanesi

Misyonumuz

Sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi anlayışıyla; iş alanımızda lider kurum, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olabilmek orta vadeli dönemde öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Vizyon; ideallerimiz, hatta ulaşacağımızı asla düşünmediğimiz hayallerimizdir. Vizyon; yönümüzü belirler, hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir. İstiyoruz ki… Norse Çelik İşletmesi, alanında öncü firma olsun. İstiyoruz ki… Bünyesinde ileri teknolojiler kullanılarak daha az maliyet,daha çok kalite ve buna paralel olarak daha çok iş sağlansın. İstiyoruz ki… Denizcilik ve Endüstriyel alanlarda olabildiğince fazla insanımız gelir elde etsin. Farkındayız ki… Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz. İnanıyoruz ki… Hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız. Biliyoruz ki… Tüm bunları yaparken doğayı ve çevremizi koruma bilincinde olmalıyız.

Hizmetlerimiz

Gemi İnşa

Gemi Tamir & Bakım

Kabuk Gemi İnşa

Work Boat İnşa