Norse Çelik

Norveç ve Türk ortaklı olarak kurulmuş olan firmamız yılların verdiği tecrübeyi bünyesinde toplayarak sektörde kalite ve güvenilirliği ile ayrıcalık yaratmayı hedeflemiştir.

Norse Çelik

Hakkımızda

NORSE Çelik, güçlü mühendislik, tasarım, imalat ve montaj kabiliyetiyeti ile sektörünce öncü bir şirket olarak müşterilerine Gemi İnşası, Tekne İnşası, Tank İmalatı, Teçhizat İmalatı, Çelik veya Alüminyum Gemi Blok Üretimi, Borulama, Şantiye Yönetimi, Tasarım ve Danışmanlık Hizmetlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Üretimlerini 10.000m² alana sahip Gebze/Muallimköy tesislerinde gerçekleştiren NORSE Çelik, bünyesinde en son teknolojiyi ve kaliteli işçiliği bir arada bulundurmaktadır.

Firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 45001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmakta olup ayrıca ISO 1090, ISO 3834 ve DNV-GL Welding Workshop Approval onaylı üretim yapılmaktadır.

NORSE Çelik, başarıyla tamamladığı önemli projelerle sektörde iyi tanınan şirketlerin güvenini kazanmıştır. Bu şirketler arasında Westcon Yard AS (Norveç), Firda Sea Food AS (Norveç), Hellesoy Verft (Norveç), BKS Industry AS, Palfinger Marine (Norveç), Fiskerstrand Verft (Norveç), Sandsoy Boat Service (Norveç), Yatek AS (Norveç), Osterbo Maskin AS (Norveç), Osland Havbruk AS (Norveç), Sea Span (Kanada), Inco Grup(Dubai), Cemre Tersanesi (Türkiye), Sefine Tersanesi (Türkiye), Atlas Tersanesi (Türkiye), Sedef Tersanesi (Türkiye) vardır.

Norse Tersanesi

Misyonumuz

Sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi anlayışıyla; iş alanımızda lider kurum, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olabilmek orta vadeli dönemde öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Vizyon; ideallerimiz, hatta ulaşacağımızı asla düşünmediğimiz hayallerimizdir. Vizyon; yönümüzü belirler, hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir. İstiyoruz ki… Norse Çelik İşletmesi, alanında öncü firma olsun. İstiyoruz ki… Bünyesinde ileri teknolojiler kullanılarak daha az maliyet,daha çok kalite ve buna paralel olarak daha çok iş sağlansın. İstiyoruz ki… Denizcilik ve Endüstriyel alanlarda olabildiğince fazla insanımız gelir elde etsin. Farkındayız ki… Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz. İnanıyoruz ki… Hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız. Biliyoruz ki… Tüm bunları yaparken doğayı ve çevremizi koruma bilincinde olmalıyız.

Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Kabuk Gemi İnşa

Basınçlı ve Basınçsız Tank Üretimi

Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri

Donatım Ekipmanları Üretimi

Gemi Blok Üretimi

Çelik Yapı Üretimi