Norse Grup Şirketleri

Norveç ve Türk ortaklı olarak kurulmuş olan firmamız yılların verdiği tecrübeyi bünyesinde toplayarak sektörde kalite ve güvenilirliği ile ayrıcalık yaratmayı hedeflemiştir.

Hakkımızda

NORSE GRUP ŞİRKETLERİ güçlü mühendislik, tasarım, imalat ve montaj kabiliyetiyeti ile sektörünce öncü bir şirket olarak müşterilerine Gemi İnşası, Tekne İnşası, Tank İmalatı, Teçhizat İmalatı, Çelik veya Alüminyum Gemi Blok Üretimi, Borulama, Şantiye Yönetimi, Tasarım ve Danışmanlık Hizmetlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

NORSE GRUP ŞİRKETLERİ başarıyla tamamladığı önemli projelerle sektörde iyi tanınan şirketlerin güvenini kazanmıştır. Bu şirketler arasında Westcon Yard AS (Norveç), Firda Sea Food AS (Norveç), Hellesoy Verft (Norveç), BKS Industry AS, Palfinger Marine (Norveç), Fiskerstrand Verft (Norveç), Sandsoy Boat Service (Norveç), Yatek AS (Norveç), Osterbo Maskin AS (Norveç), Osland Havbruk AS (Norveç), Sea Span (Kanada), Inco Grup(Dubai), Cemre Tersanesi (Türkiye), Sefine Tersanesi (Türkiye), Atlas Tersanesi (Türkiye), Sedef Tersanesi (Türkiye) vardır.

Üretimlerini 35.800m² alana sahip Kocaeli tesislerinde ve buna ek olarak 10.000m² alana sahip Gebze/Muallimköy tesislerinde gerçekleştiren NORSE GRUP ŞİRKETLERİ, bünyesinde en son teknolojiyi ve kaliteli işçiliği bir arada bulundurmaktadır.

Firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 45001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmakta olup ayrıca ISO 1090, ISO 3834 ve DNV-GL Welding Workshop Approval onaylı üretim yapılmaktadır.

Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz, sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi ile bu iş alanında lider bir firma olmak ve çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer yaratan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Güvenilirliğimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için ilk tercih olacağımıza inanıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız.