NORSE GEMİİNŞAA

Hizmetlerimiz

GEMİ İNŞAA

“Norse Gemi İnşa Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; dinamik hızlı, istekli ve tecrübeli kadrosuyla 4000 tona kadar gemi ve tekneleri 130x30m kızak boyutlarında inşa kâbiliyetine sahip bir gemi inşaa firmasıdır.”

Gemi Tamir & Bakım

“Profesyonel tersanecilik deneyimi bulunan Norse Tersanesi, seçkin personeli ile birlikte 4000 tona kadar gemi, bot ve yat bakım ya da onarım işlemlerinde öncü durumundadır.”

Kabuk Gemi İnşaa

“Yarım asırdan fazla kabuk gemi inşaa deneyimleri doğrultusunda hizmet veren Norse, 130x30m kızak boyutları doğrultusunda sayısız gemi inşaa projesi yürütmüştür.”

Danışmanlık ve Proje Hizmetleri

“Yarım asırdan fazla kabuk gemi inşaa deneyimleri doğrultusunda hizmet veren Norse, 130x30m kızak boyutları doğrultusunda sayısız gemi inşaa projesi yürütmüştür.”

NORSE GEMİİNŞAA

3 Adımda Norse Gemi İnşa Çalışma Yapısı

Kalite standartlarına bağlı kalacak şekilde müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak için iş süreçlerimizi aşağıdaki gibi yürütmekteyiz.

Müşteri gereksinimlerine göre oluşturulan ve ihtiyaçlar doğrultusunda özel üretim stratejileri ile kurgulanan planlama sürecinde tüm adımlar dikkatle izlenir..

Strateji ve Planlama

Kalite standartları doğrultusunda müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet bir araya getirilerek optimum dizayn oluşturulur. Üretimde kalite ön planda tutularak, izlenebilir süreçler başarıyla yürütülür.

Tasarım ve Üretim

Üretimi tamamlanan ürün, ilgili standart ve kurallar çerçevesinde teste tabi tutulur. Test işleminden sonra müşterinin isteğine göre paketlenerek teslimata hazır hâle getirilir.

Testler ve Teslimat

SON

Projeler

Our company, which was established with Norwegian and Turkish partnership, aims to create privilege in the sector with its quality and reliability by gathering years of experience.

CENTER OFFICE

+90 216 493 2372

Aydıntepe Mh. Emek Sk. No:17 Tuzla/ISTANBUL-TURKEY

MARKETING & SALES

MUSTAFA SÜNGÜ

+90 533 494 33 46

Jon T Håvardsen

+90 536 061 12 38