AnasayfaHakkımızda

Norse Grup Şirketleri

NORSE DİZAYN, güçlü mühendislik ekibi ve mühendislik hizmetleri sunan, çeşitli gemi tiplerini ve endüstriyel tesisleri tasarlama yeteneğine sahip olan NORSE GRUP şirketleri adı altında kurulmuştur.

NORSE DİZAYN, yetenekli ve istekli ekibi ile çeşitli proje türleri için kişiye özel tasarlanmış projeler sunmaktadır. NORSE DİZAYN’ın başlıca amacı, müşterinin ihtiyaçlarına göre mümkün olan en iyi memnuniyeti sağlamak için gerekli bütün dizayn mühendislik hizmetlerini sunmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

100% Müşteri Memnuniyeti

Teslim edilen tüm işler ve hizmetler de öncelik her daim müşterinin istekleri doğrultusunda en ideal tasarımı sunmaktır. Bu, temel anlayış çerçevemizi oluşturmaktadır.

Yüksek Kalite Anlayışı

Firma dâhilinde güncel teknoloji sürekli takip edilmekte ve sunulan ürünler bu anlayış çerçevesinde optimum dayanıklığa ulaştırılmaktadır. Sektördeki tecrübemiz, yenilikçi anlayışımız ile bütünleşerek tedârik ağında da başarılı çözüm ortakları ile çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Zamanında İş Teslimi

Norse Dizayn, içinde bulunduğu proje ve hizmetleri kararlı bir şekilde, ortaya koyduğu plan doğrultusunda tamamlamayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda disiplin, süreklilik ve muntazam hazırlanmış planlar temel yapı taşlarımız arasındadır.

Fiyat Avantajı

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize en uygun fiyat avantajını sağlamak temel hedeflerimiz arasındadır.

NORSE

Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz, sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi ile bu iş alanında lider bir firma olmak, çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer yaratan bir şirket olmaktır.

NORSE

Vizyonumuz

Güvenilirliğimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için ilk tercih olacağımıza inanıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız.

Our company, which was established with Norwegian and Turkish partnership, aims to create privilege in the sector with its quality and reliability by gathering years of experience.

DESIGN OFFICE

+90 216 493 08 81

+90 534 893 75 46 (Muhasebe / İK)

info@norse.com.tr

Aydıntepe Mh. Emek Sk. No:17 Tuzla/ISTANBUL-TURKEY

DESIGN OFFICE ON MAP