AnasayfaDanışmanlık Hizmetlerimiz

NORSE Design, 15 yılı aşkın tecrübesiyle çoğunlukla Norveç pazarına ve diğer Avrupa ülkelerine olmak üzere firmalara danışmanlık hizmetleri vermektedir. Deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmak, haftalık raporlarla güncel tutmak, fizibilite analizleri ve gözetimlerimizle projeye katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

  • Tesis Ekibi Yönetimi
  • Proje Yönetimi
  • Maliyet Analizi ve Fizibilite desteği
  • Tasarım desteği ve teknik danışmanlık hizmeti
  • İnşa gözetimi
  • Denetleme Hizmetleri

Neden Bizi Seçmelisiniz?

100% Müşteri Memnuniyeti

Teslim edilen tüm işler ve hizmetler öncelik her daim müşterinin istekleri doğrultusunda en kaliteli olanı yakalamaktır. Bu, temel anlayış çerçevemizi oluşturmaktadır.

Yüksek Kalite Anlayışı

Firma dâhilinde güncel teknoloji sürekli takip edilmekte ve sunulan ürünler bu anlayış çerçevesinde optimum dayanıklığa ulaştırılmaktadır. Sektördeki tecrübemiz, yenilikçi anlayışımız ile bütünleşerek tedârik ağında da başarılı çözüm ortakları ile çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Zamanında İş Teslimi

Norse Grup Şirketleri, teslim aldığı iş ve hizmeti kararlı bir şekilde, ortaya koyduğu plan doğrultusunda tamamlamayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda disiplin, süreklilik ve muntazam hazırlanmış planlar temel yapı taşlarımız arasındadır.

Fiyat Avantajı

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize en uygun fiyat avantajını sağlamak temel hedeflerimiz arasındadır.

NORSE

Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz, sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi ile bu iş alanında lider bir firma olmak ve çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer yaratan bir şirket olmaktır.

NORSE

Vizyonumuz

Güvenilirliğimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için ilk tercih olacağımıza inanıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız.

Our company, which was established with Norwegian and Turkish partnership, aims to create privilege in the sector with its quality and reliability by gathering years of experience.

DESIGN OFFICE

+90 216 493 08 81

+90 534 893 75 46 (Muhasebe / İK)

info@norse.com.tr

Aydıntepe Mh. Emek Sk. No:17 Tuzla/ISTANBUL-TURKEY

DESIGN OFFICE ON MAP